O FIRMIE

Inspekcja fabryk

P1: Z powodu epidemii nie możemy pojechać do Chin, aby sprawdzić fabryki. Czy masz jakieś rozwiązania?

A1: Możemy umówić się na spotkanie i obejrzeć instalację za pomocą wideo.

Daj znać o szczegółach naszej fabryki i produkcji. To może również zaoszczędzić trochę kosztów podróży.

Jakość Produktów

P1: W jaki sposób gwarantujecie jakość swoich produktów?

A1: Dysponujemy pełnym systemem zapewnienia jakości i doświadczonymi inspektorami jakości. Przed rozpoczęciem produkcji testujemy surowiec, a po jej zakończeniu przeprowadzamy testy fizyczne i chemiczne każdego produktu i wysyłamy raport do Państwa.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz również poprosić o przeprowadzenie testu osobę trzecią.

 

O CEGŁACH OGNIOTRWAŁYCH

Cegły izolacyjne z mulitu

P1: Jaką gęstość można uzyskać w przypadku lekkich cegieł izolacyjnych z mulitu?

A1: Minimalna gęstość to 0.5g/cm3, maksymalna to 1.3g/cm3. Standard to 0.6,0.8,0.9,1.0,1.1g/cm3 itd.

P2: Jaka jest temperatura wypału cegieł izolacyjnych z mulitu?

A2: Temperatura wypału dla JM23 wynosi 1300°C, dla JM26 1400°C, a dla JM28 1500°C.

P3: Jaki jest główny obszar zastosowań cegieł izolacyjnych mulitowych?

A3: Jego zastosowanie jest szerokie, głównie w piecach ceramicznych, hutach stali oraz jako izolacja pieców. Może mieć także bezpośredni kontakt z ogniem.
Cegły do ​​pieca obrotowego

P1: Czy mogę zaprojektować cały piec obrotowy (np. cementowy, wapienniczy itp.)?

A1: Tak, oczywiście. Mamy profesjonalne zespoły inżynierów, możemy nie tylko dostarczyć nasz schemat projektowy pokazujący każdą zastosowaną strefę, specyfikację i rozmiary, ale także możemy dostarczyć instrukcję instalacji.

(Cegły do ​​pieców cementowych obejmują głównie: cegłę magnezjowo-chromową, cegłę magnezjowo-spinelową i cegłę hercynitową)

P2: Jakie cegły zalecasz do pieca obrotowego (np. cementowego, wapienniczego itp.)?

A2: Zaprojektowaliśmy różne cegły dla różnych stref, takich jak strefa spiekania. Zazwyczaj zalecamy stosowanie cegieł magnezytowych chromianowych lub cegieł magnezytowych żelazospinelowych. Niektórzy europejscy klienci wybierają nasze cegły magnezytowe żelazospinelowe do wypalania w piecu, których wydajność jest znacznie lepsza, a zanieczyszczenie jest mniejsze.

 

O PRODUKTACH IZOLACYJNYCH

Koc i deska z włókna ceramicznego

P1: Czy eksportujecie jakieś swoje produkty do Europy? Jakie to produkty?

A1: Tak, nasze produkty są eksportowane do Europy. Podobnie jak RHI, Calderys i Intocast są naszymi klientami. Eksportujemy do nich cegły ogniotrwałe, cegły magnezytowo-chromowe i materiały izolacyjne.

P2: Czy mógłby mi Pan podać ilość ładunku koca z włókna ceramicznego dla pełnego kontenera?

A2: Tak, proszę sprawdzić ilość FCL poniżej.

Koc CF

              Ilość w opakowaniu (rolki)

Najwyższa temp

B/D

Rozmiar

(mm)

U.W.

(kg/szt.)

Rolki/Paleta

20 GP

40 Siedziba

1260

96

14400x610x13

10.96

16/20/paleta

160

420

1260

96

7200x610x19

8.01

16/20/paleta

160

420

1260

96

7200x610x25

10.54

16/20/paleta

160

420

1260

96

3600x610x50

10.54

16/20/paleta

160

420

1260

128

14400x610x13

14.62

16/20/paleta

160

420

1260

128

7200x610x19

10.68

16/20/paleta

160

420

1260

128

7200x610x25

14.05

16/20/paleta

160

420

1260

128

3600x610x50

14.05

16/20/paleta

160

420

1400

128

14400x610x13

14.62

16/20/paleta

160

420

1400

128

7200x610x19

10.68

16/20/paleta

160

420

1400

128

7200x610x25

14.05

16/20/paleta

160

420

1400

128

3600x610x50

14.05

16/20/paleta

160

420

P3: Czy możesz podać ilość załadunku płyt z włókien ceramicznych w pełnym kontenerze?

A3: Tak, proszę sprawdzić ilość FCL poniżej.

CF barda

              Ilość w opakowaniu(szt.)

Najwyższa temp

B/D

Rozmiar

(mm)

U.W.

(kg/szt.)

Sztuki/Paleta

20 GP

40 Siedziba

1260

300

1000x500x15

2.25

300/354/paleta

3000

8496

1260

300

1000x500x30

4.5

150/176/paleta

1500

4224

1260

300

1000x500x40

6

112/132/paleta

1120

3168

1260

300

1000x500x50

7.5

90/104/paleta

900

2496

1260

300

1000x500x60

9

74/88/paleta

740

2112

1260

300

1000x500x70

10.5

64/74/paleta

640

1776

Lina z włókien ceramicznych

P1: Ile rodzajów lin macie?

A1: Jeśli chodzi o kształt normalny, mamy dwa typy: linę okrągłą i linę kwadratową.

W przypadku materiałów normalnych mamy dwa rodzaje: liny ze wzmocnieniem z drutu ze stali nierdzewnej oraz liny ze wzmocnieniem z włókna szklanego.

P2: Jaka była różnica między liną ze wzmocnieniem z drutu ze stali nierdzewnej a liną ze wzmocnieniem z włókna szklanego?

A2:1. Wzmocnienie drutem ze stali nierdzewnej, temperatura pracy wynosi około 1050 stopni -1100 stopni, ponieważ najwyższa temperatura pracy stali nierdzewnej wynosi około 1050 stopni.

2. Wzmocnienie z włókna szklanego, temperatura pracy może wynosić 550 stopni -650 stopni, ponieważ najwyższa temperatura pracy włókna szklanego wynosi około 600 stopni.

P3: Jak wyglądało pakowanie liny?

A3: Zazwyczaj opakowaniem jest plastikowa folia ochronna + worek tkany. Na życzenie możemy dostosować twardy karton dla klientów z wymaganym logo, opłaty są obliczane oddzielnie w zależności od rzeczywistej sytuacji.
Lina z włókien ceramicznych

P1: Jaki jest standardowy rozmiar papieru z włókien ceramicznych?

A1: Standardowy rozmiar grubości papieru z włókien ceramicznych wynosi 0.5-10MM, a standardowy rozmiar szerokości to 610MM/1220MM. Nie ma ograniczeń co do długości. Ale jeśli jest pakowany w karton, zaleca się, aby nie przekraczać 7,32KG (gęstość papieru z włókien wynosi 200kg/m3).

Na przykład: 12M*610MM*5MM/6M*610MM*10MM

P2: Jakie jest opakowanie papieru włóknistego?

A2: Opakowanie z papieru z włókien ceramicznych: opakowanie z papieru z włókien ceramicznych to zazwyczaj opakowanie kartonowe. Standardowy rozmiar kartonu z rolką papieru z włókien ceramicznych: 320*320*620MM

Kartonowe opakowania z włókna ceramicznego są dostosowywane do rozmiaru określonego przez klienta.

P3: Czy papier z włókien ceramicznych jest wodoodporny?

A3: Powierzchnia papieru z włókien ceramicznych ma pewien efekt wodoodporny, jednak nie należy jej pozostawiać w wodzie przez dłuższy czas. Efekt wodoodporny papieru z włókien rozpuszczalnych jest lepszy niż papieru z włókien.

Zaleca się przeprowadzenie testów w rzeczywistym środowisku użytkowania (dostępne są bezpłatne próbki)

 

 

 

 

 

 

whatsapp

Telefon

Adres e-mail

Zapytanie